Sny i Kamienie

sny i kamienie

Ceny 2023

Marzec- połowa grudnia 2023 (nie dotyczy świąt i Sylwestra - zadzwoń w sprawie terminów i cen świątecznych)

W cenach  są wliczone obfite śniadania wegetariańskie. 

Cena trzydaniowej obiadokolacji to 70 złotych od osoby, chęć jedzenia z nami proszę zgłosić kilka dni wcześniej.

Minimalny czas pobytu to:

Boże Ciało, lipiec i sierpień: 4 dni

majówka: 7 dni

pozostałe terminy: 2 dni

Opłata jednorazowa za pobyt zwierzaka - 80 złotych

 Cena za dobę
Pokój dwuosobowy z łazienką w domu380zł
Większy pokój w domu z łazienką dzieloną z drugim pokojem dla 1 lub 2 osób320zł
Mniejszy pokój w domu z łazienką dzieloną z drugim pokojem250zł
Domek namiotowy z łazienką dla 1 lub 2 osób320zł
Domek drewniany w lesie i Apartamencik w nowym domku drewnianym dla 1 lub 2 osób500zł
Dodatkowa trzecia osoba w większym pokoju w domu, domku namiotowym lub domku drewnianym80zł

Sny i Kamienie

warunki komercyjne

 

Opłata gotówką za pobyt jest pobierana z góry najpóźniej w dniu przyjazdu. Wcześniejszy wyjazd gościa, z przyczyn niezależnych od Snów i Kamieni, nie uprawnia do żądania zwrotu kwoty za niewykorzystane świadczenie (zazwyczaj nie jestem w stanie zaprosić innych gości w krótkim czasie).

W Snach i Kamieniach cenimy sen naszych gości. Prosimy o przyjazd do godziny 22-giej i wyjazd nie wcześniej niż o 8-mej. Nie będziemy mogli przyjąć gości po godzinie 22-giej.

Zadatek nie podlega zwrotowi. Rezerwację można przesunąć na inny dogodny termin (w miarę dostępności miejsc) w przypadku zmiany do 30 dni przed przyjazdem. Wpłata zadatku i tym samym dokonanie rezerwacji oznacza akceptację niniejszych warunków.

Sny i Kamienie

zwierzęta - zasady

Zwierzęta w Snach i Kamieniach są mile widziane. Mieszka tu na stałe 105 kg przyjacielskich psów: Maleńki (w połowie Berneńczyk, w połowie Mastiff - 70kg -  trochę nachalny ze swoją miłością) i Gienia  (35 kg która jest najnowszym, łaciatym, wrażliwym i delikatnym adopciakiem ), radzi sobie z nimi kot Kot Zuzanna.

 Prosimy zgłosić przyjazd oraz sprzątać po swoich pupilach. Jeśli zabieracie psa koniecznie zabierzcie jego posłanie i miski aby dobrze czuł się w nowym miejscu. Psy nie mogą spać w łóżkach ani korzystać z kanap, foteli, krzeseł.

Ważne! Tutejsze psy witają psich gości najlepiej przed bramą i koniecznie bez smyczy. To umożliwia wzajemne psie poznanie (smycz zmienia zachowania zarówno psów na smyczy jak i tych bez). 

Dla odmiany, w czasie posiłków prosimy o trzymanie psów na smyczy (nasze nie wchodzą do jadalni). Jeśli pies nie trzyma się zawsze blisko swego opiekuna, to prosimy o smycz również w lesie, bo jest w nim mnóstwo dzikich zwierząt (sarny, lisy, borsuki, norki amerykańskie, czasem w lesie pojawiają się również wilki)